KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skiss 9668031

nr 966 8031

Bertil Bull Hedlund

(1893-1950), Sverige

Skiss, Bertil Bull Hedlund (1893-1950), Stämpelsignerad, 25 x 33

Utrop:

800 kr

måndag 8 juni 2015
kl 19:58:05

Bertil Bull Hedlund

Läs mer om Bertil Bull Hedlund